Šis 2.5D MT Turbo AWD (144 hp) variklis buvo montuojamas 7 generation [Restyling] Double Cab pickup kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790 to 1 110km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Tūris / talpa | 2494cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 144bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 343Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 93.8mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5255mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1820mm |
| Važiuoklės bazė | 3085mm |
| Priekinė ašis | 1510mm |
| Galinė ašis | 1510mm |
| Prošvaisa | 292mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1885kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2715kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1300/1600kg |
| Permitted road-train weight | 4385kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1547x1515x450mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.