Šis 2.7 MT (158 hp) variklis buvo montuojamas 7 generation Extended Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.8second |
| Tūris / talpa | 2694cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 158bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 241Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5255mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1695mm |
| Važiuoklės bazė | 3085mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 212mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1736kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2734kg |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.