Šis 2.8 D AT 4WD (177 hp) variklis buvo montuojamas 8 generation Double Cab pickup kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1855mm |
| Ilgis | 5330mm |
| Aukštis | 1815mm |
| Važiuoklės bazė | 3085mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 227mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2150kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2910kg |
| Permitted road-train weight | 3200kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1569x1109x481mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2755cm3 |
| Variklio galia | 177bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 400 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 130km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Hydraulic element, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.