Šis 2.0 AT (135 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4530mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1620mm |
| Važiuoklės bazė | 2735mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1840litre |
| Min. bagažinės talpa | 180litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1655kg |
| Tūris / talpa | 255kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 181Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 1 200km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.