Šis 3.0 TD MT (130 hp) variklis buvo montuojamas J120 Crossover 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 287Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2982cm3 |
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 103mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 57 |
| Ilgis | 4810mm |
| Plotis | 1790mm |
| Aukštis | 1890mm |
| Važiuoklės bazė | 2790mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1850litre |
| Min. bagažinės talpa | 1850litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2850kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.2litre |
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750 to 1 060km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 13.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.