Šis 3.0 D AT 4WD (173 hp) variklis buvo montuojamas J150 SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4760mm |
| Plotis | 1885mm |
| Aukštis | 1845mm |
| Važiuoklės bazė | 2790mm |
| Priekinė ašis | 1585mm |
| Galinė ašis | 1585mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1934litre |
| Min. bagažinės talpa | 621litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2165kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2990kg |
| Tūris / talpa | 825kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1335/1650kg |
| Permitted road-train weight | 5990kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2982cm3 |
| Variklio galia | 173bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 420Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 3 000 RPM |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 103mm |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 230km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Lever, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 11.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.