Šis 3.0 D MT (163 hp) variklis buvo montuojamas J90 [Restyling] Crossover 3-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1730mm |
| Ilgis | 4305mm |
| Aukštis | 1855mm |
| Važiuoklės bazė | 2365mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Prošvaisa | 230mm |
| Maks. bagažinės talpa | 836litre |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1835kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2510kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2982cm3 |
| Variklio galia | 163bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 343Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 103mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 130km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.