Šis 4.7 AT (275 hp) variklis buvo montuojamas J100 [2-й Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1940mm |
| Ilgis | 4890mm |
| Aukštis | 1859mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1620mm |
| Min. bagažinės talpa | 1318litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2212litre |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Prošvaisa | 240mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4664cm3 |
| Variklio galia | 275bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 96litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 700km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Miestas | 21.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.