Šis 4.2 TD MT (204 hp) variklis buvo montuojamas J100 [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4890mm |
| Plotis | 1940mm |
| Aukštis | 1890mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2450kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3260kg |
| Priekinė ašis | 1620mm |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Prošvaisa | 240mm |
| Tūris / talpa | 350kg |
| Min. bagažinės talpa | 1318litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2212litre |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4164cm3 |
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 430Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.6litre |
| Degalų bako talpa | 96litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 890km |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.6second |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.