Šis 4.0 MT J62V STD Roof (145 hp) variklis buvo montuojamas J60 [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1990m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.5litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 820km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 3955cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 145bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 284Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1805mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2530kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Min. bagažinės talpa | 800litre |
| Maks. bagažinės talpa | 800litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.