Šis 4.0 TD MT J61V High Roof (135 hp) variklis buvo montuojamas J60 [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1990m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.5litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 900km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 150km/h |
| Tūris / talpa | 3980cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 312Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 91mm |
| Stūmoklio eiga | 102mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1880mm |
| Aukštis | 1945mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1515mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2220kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2680kg |
| Tūris / talpa | 350kg |
| Min. bagažinės talpa | 800litre |
| Maks. bagažinės talpa | 800litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.