Šis 4.2 D MT (130 hp) variklis buvo montuojamas J70 [2-й Restyling] Crossover 2-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 4164cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4355mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1975mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 215mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1870kg |
| Tūris / talpa | 400kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.