Šis 4.2 D MT (130 hp) variklis buvo montuojamas J70 [3-й Restyling] J71 crossover 3-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 880km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Tūris / talpa | 4163cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4005mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1885mm |
| Važiuoklės bazė | 2310mm |
| Priekinė ašis | 1415mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Tūris / talpa | 400kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.