Šis 2.0 MT (135 hp) variklis buvo montuojamas X70 Universalas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4690mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1475mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1425mm |
| Galinė ašis | 1385mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1280kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1555kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1988cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 177Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 920km |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.