Šis 1.8 FWD AT (180 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation XRS hatchback 5-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 600RPM |
| Sukimo momentas | 176Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4350mm |
| Plotis | 1775mm |
| Aukštis | 1540mm |
| Važiuoklės bazė | 2600mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1485mm |
| Prošvaisa | 157.6mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1745kg |
| Min. bagažinės talpa | 428litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1506litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.