Šis 1.8 MT (132 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 820km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1794cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 132bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 179Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 91.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4365mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1550mm |
| Važiuoklės bazė | 2601mm |
| Priekinė ašis | 1519mm |
| Galinė ašis | 1519mm |
| Prošvaisa | 147mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Min. bagažinės talpa | 561litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1398litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.