Šis 1.6 MT (112 hp) variklis buvo montuojamas W10 Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 3925mm |
| Plotis | 1666mm |
| Aukštis | 1234mm |
| Važiuoklės bazė | 2319mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1039kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
| Variklio galia | 112bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 132Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 41litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 490km |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8m |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.