Šis 1.8 AT (136 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 171Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1794cm3 |
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79mm |
| Stūmoklio eiga | 91.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4250mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1525mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 860km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.