Šis 2.2 D turbo MT (100 hp) variklis buvo montuojamas XR10/XR20 Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 216Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2184cm3 |
| Variklio galia | 100bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2600RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1799mm |
| Aukštis | 1745mm |
| Važiuoklės bazė | 2860mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1552mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1780litre |
| Min. bagažinės talpa | 670litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1720kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2410kg |
| Tūris / talpa | 690kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2469x1227x1161mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 250km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.