Šis 2.4 AT (168 hp) variklis buvo montuojamas XR50 Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4795mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1750mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1545mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 2430kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1845kg |
| Tūris / talpa | 585kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2362cm3 |
| Variklio galia | 168bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88.5mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 224Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 184km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.5second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.