Šis 1.5 CVT (77 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 3.6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 070 to 1 290km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 77bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 115Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4455mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1270kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1725kg |
| Min. bagažinės talpa | 408litre |
| Maks. bagažinės talpa | 408litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 5.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.