Šis 1.8 CVT (99 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 3.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 3.9litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 150 to 1 220km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.4second |
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 99bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 142Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 80.5mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4480mm |
| Plotis | 1745mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1520mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1445kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1805kg |
| Tūris / talpa | 360kg |
| Min. bagažinės talpa | 445litre |
| Maks. bagažinės talpa | 445litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 960/845kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 5.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.