Šis 1.5 AT AWD (105 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 42litre |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1496cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 138Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 84.7mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3955mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1660mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1475mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1475kg |
| Tūris / talpa | 275kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.