Šis 2.2 TD MT AWD (150 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 830 to 1 200km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Tūris / talpa | 2231cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4415mm |
| Plotis | 1815mm |
| Aukštis | 1685mm |
| Važiuoklės bazė | 2560mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1665kg |
| Min. bagažinės talpa | 410litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1469litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 8.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.