Šis 2.2 TD MT AWD (134 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 1 070km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.5second |
| Tūris / talpa | 2231cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 134bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4395mm |
| Plotis | 1815mm |
| Aukštis | 1685mm |
| Važiuoklės bazė | 2560mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1585kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2190kg |
| Min. bagažinės talpa | 586litre |
| Maks. bagažinės talpa | 586litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.