Šis 2.0 MT (146 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1845mm |
| Ilgis | 4605mm |
| Aukštis | 1670mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Min. bagažinės talpa | 506litre |
| Prošvaisa | 197mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2000kg |
| Maks. bagažinės talpa | 577litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1987cm3 |
| Variklio galia | 146bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 187Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Cilindro skersmuo | 80.5mm |
| Stūmoklio eiga | 97.6mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.