Šis 3.0 AT (188 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4780mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1405mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1545mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1500kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1775kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2958cm3 |
| Variklio galia | 188bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 255Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.