Šis 4.7 AT (282 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1910mm |
| Ilgis | 5179mm |
| Aukštis | 1859mm |
| Važiuoklės bazė | 3040mm |
| Priekinė ašis | 1674mm |
| Min. bagažinės talpa | 753litre |
| Galinė ašis | 1709mm |
| Prošvaisa | 254mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3627litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2211kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2993kg |
| Tūris / talpa | 782kg |
| Permitted road-train weight | 5443kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4664cm3 |
| Variklio galia | 282bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 770km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 14m |
| Miestas | 18.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.