Šis 4.7 AT (276 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 5209mm |
| Plotis | 2029mm |
| Aukštis | 1956mm |
| Važiuoklės bazė | 3099mm |
| Priekinė ašis | 1725mm |
| Galinė ašis | 1755mm |
| Prošvaisa | 251mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2576kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3175kg |
| Min. bagažinės talpa | 535litre |
| Tūris / talpa | 599kg |
| Maks. bagažinės talpa | 3401litre |
| Permitted road-train weight | 7693kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4664cm3 |
| Variklio galia | 276bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 1 000km |
| Maksimalus greitis | 100km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.5second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.61m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.