Šis 4.3 AT (283 hp) variklis buvo montuojamas Z40 Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4515mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1355mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4292cm3 |
| Variklio galia | 283bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 91mm |
| Stūmoklio eiga | 82.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 430Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.