Šis 1.8 AT (120 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1995m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 790km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Tūris / talpa | 1794cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 161Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4380mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1380mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1090kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.