Šis 1.3 MT (98 hp) variklis buvo montuojamas E100 Sedanas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4290mm |
| Plotis | 1685mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2465mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1460mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 940kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1331cm3 |
| Variklio galia | 98bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 77.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 115Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.