Šis 1.3 AT 4WD (100 hp) variklis buvo montuojamas 80 series Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 116Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1331cm3 |
| Variklio galia | 100bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 600RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3720mm |
| Plotis | 1600mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2300mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1370mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Maks. bagažinės talpa | 490litre |
| Min. bagažinės talpa | 225litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 770kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.