Šis 3.0 AT Overdrive (204 hp) variklis buvo montuojamas Mark III Targa kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1988m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2954cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 255Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 91mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4620mm |
| Plotis | 1745mm |
| Aukštis | 1311mm |
| Važiuoklės bazė | 2596mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Galinė ašis | 1486mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Min. bagažinės talpa | 311litre |
| Maks. bagažinės talpa | 362litre |
| Kėbulas | Targa |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.