Šis 3.0 AT Overdrive (228 hp) variklis buvo montuojamas Mark IV [Restyling] Targa kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.6litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 710km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2997cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 228bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 298Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4516mm |
| Plotis | 1811mm |
| Aukštis | 1275mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1519mm |
| Galinė ašis | 1524mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1508kg |
| Min. bagažinės talpa | 184litre |
| Maks. bagažinės talpa | 286litre |
| Kėbulas | Targa |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.