Šis 3.0 MT Overdrive (223 hp) variklis buvo montuojamas Mark IV Kupė kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4514mm |
| Plotis | 1811mm |
| Aukštis | 1275mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1521mm |
| Galinė ašis | 1526mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 286litre |
| Min. bagažinės talpa | 184litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1458kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2997cm3 |
| Variklio galia | 223bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 690km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.