Šis 1.5 AT (115 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Hečbekas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1645mm |
| Ilgis | 3930mm |
| Aukštis | 1365mm |
| Važiuoklės bazė | 2380mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1395mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 910kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1185kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 600RPM |
| Sukimo momentas | 135Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.