Šis 1.8 AT Twin moon roof (79 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [2-й Restyling] Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 27 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1812cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 79bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 78mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4360mm |
| Plotis | 1685mm |
| Aukštis | 1945mm |
| Važiuoklės bazė | 2235mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1385mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1370kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.