Šis 2.0 AT AWD (97 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 160Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 97bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4360mm |
| Plotis | 1685mm |
| Aukštis | 1825mm |
| Važiuoklės bazė | 2230mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1385mm |
| Prošvaisa | 180mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.