Šis 1.5 MT (70 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Van kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.6litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1486cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 70bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4435mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1870mm |
| Važiuoklės bazė | 2715mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1190kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2105kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.