Šis 1.5 MT (97 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Van minibus kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1495cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 97bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 134Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4045mm |
| Plotis | 1665mm |
| Aukštis | 1900mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1210kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1985kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.