Šis 1.3 CVT (99 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 125Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1329cm3 |
| Variklio galia | 99bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 72.5mm |
| Stūmoklio eiga | 80.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3990mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1595mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Min. bagažinės talpa | 395litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1353litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1040kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Tūris / talpa | 410kg |
| Permitted road-train weight | 2350kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.7second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.2litre |
| Degalų bako talpa | 42litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.