Šis 2.2 TD AT (91 hp) variklis buvo montuojamas V40 Sedanas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 192Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2184cm3 |
| Variklio galia | 91bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4625mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1475kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1210kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 200km |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 10.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.