Šis 1.5 MT (105 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 143Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3880mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1700mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2160litre |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1005kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1530kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 790km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Miestas | 9.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.