Šis 1.0 AT (65 hp) variklis buvo montuojamas P1 [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1660mm |
| Ilgis | 3640mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2370mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Min. bagažinės talpa | 205litre |
| Maks. bagažinės talpa | 950litre |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 998cm3 |
| Variklio galia | 65bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 90Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 69mm |
| Stūmoklio eiga | 66.7mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 880km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Miestas | 8.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.