Šis 1.1 MT (41 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris Trabant buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3521mm |
| Plotis | 1528mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2020mm |
| Priekinė ašis | 1280mm |
| Galinė ašis | 1255mm |
| Maks. bagažinės talpa | 415litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 680kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1085kg |
| Min. bagažinės talpa | 415litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1043cm3 |
| Variklio galia | 41bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 300RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 59mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 74Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 125km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 22second |
| Degalų bako talpa | 28litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 350 to 700km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | MacPherson Struts |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Miestas | 9.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.