Šis 0.6 MT (23 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Trabant buvo gaminamas nuo 1964m. iki 1990m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3510mm |
| Plotis | 1510mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2020mm |
| Priekinė ašis | 1206mm |
| Galinė ašis | 1255mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Maks. bagažinės talpa | 415litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 615kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1000kg |
| Min. bagažinės talpa | 415litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 594.5cm3 |
| Variklio galia | 23bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Cilindro skersmuo | 72mm |
| Stūmoklio eiga | 73mm |
| Sukimo momentas | 52Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 100km/h |
| Degalų bako talpa | 24litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.5m |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.