Šis 3.6 MT (360 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris TVR buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 3925mm |
| Plotis | 1715mm |
| Aukštis | 1204mm |
| Važiuoklės bazė | 2361mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 102mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1060kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3605cm3 |
| Variklio galia | 360bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 200RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 290Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16litre |
| Maksimalus greitis | 280km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.4second |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 22.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 19.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.