Šis 2.2 D MT 4WD (113 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Board kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.5litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 760km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 130km/h |
| Tūris / talpa | 2235cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 113bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 14.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 5320mm |
| Plotis | 2280mm |
| Aukštis | 2260mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2775kg |
| Tūris / talpa | 725kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1090/1685kg |
| Permitted road-train weight | 4275kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2470x1860x400mm |
| Cargo compartment volume | 390m3 |
| Kėbulas | Board |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.