Šis 2.7 MT (135 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Chassis kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 135km/h |
| Tūris / talpa | 2693cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Sukimo momentas | 217Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 5335mm |
| Plotis | 1990mm |
| Aukštis | 2260mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2775kg |
| Tūris / talpa | 725kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2470x1870x1400mm |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Leaf spring semi-elliptic leaf, Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.